~150 m attālumā.

Ruņa ir upe Latvijā, Apšes labā krasta pieteka. Viena no straujākajām Latvijas upēm — tās kritums ir 117 m jeb 3,8 m/km. Upe ļoti līkumaina, tek pa mazskartu kanjonveidīgu ieleju, kurā sastopamas platlapju un skujkoku audzes. Tek cauri Ruņupes ielejas dabas liegumam.

~10 km attālumā.

Stāva nogāze ar skaistu skatu pāri gravai. Ziemā vairāk kā 100m garš nobrauciens ar slēpēm, sniega dēli, ragaviņām. Citos gadalaikos – vieta piknikiem, dabas fotosesijām, pastaigām. Krāšņi dabas skati pavasarī un rudenī.

~14 km attālumā.

Lielbātas avots ir lielākais Latvijas dzidravots. Tas atrodas netālu no Lielbātas pils Rietumkurzemes augstienē sakoptā un ekoloģiski tīrā vidē. Lielbātas dzidravots tek no rietumiem uz austrumiem pretī saulei, tāpēc jau izsenis tiek uzskatīts par maģisku, pat svētu, kam piemīt dziednieciskas spējas. Tas ir brīvi pieejams, un ikvienam ir iespēja nogaršot tā ūdeni.

~20 km attālumā.

Embūtes dabas parks, saukts par Embūtes senleju, ir viena no skaistākajām, interesantākajām un noslēpumainākajām Kurzemes vietām. Nav Latvijā otras tādas vietas, kur ieejas vārtus dabas parka teritorijā simbolizē stilizēti zobeni ar vairogiem ceļa abās pusēs, radot mītisku un cienījamu noskaņu. Par Embūtes apkārtnes vēsturi stāsta daudzas teikas un leģendas.

~20 km attālumā.

Sākot ar 2007. gadu Embūtes tūrisma centrā ir iespējams apmeklēt ekspozīciju zāli un iepazīties ar Embūtes dabas parka vērtībām un apkārtnes kultūrvēsturi, saņemt gida pakalpojumus, iepirkties suvenīru veikaliņā, iegādāties vajadzīgos informācijas materiālus.

~33 km attālumā.

Meža parks blakus Kalētiem, kas bagāts ar dažādu sugu priedēm, ozoliem, dižskābaržiem. Parku caurvij dabas takas, kuru galvenā satikšanās vieta ir “Dabas klase”. Dabas objekti “Astoņas māsiņas”, “Dižpriede”, “Dižskābardis” ir skaistākās “Priediena” pieturas vietas. Šī ir brīnišķīga pastaigu un atpūtas vieta ģimenēm ar bērniem.

~60 km attālumā.

Liepāja ir trešā lielākā pilsēta Latvijā, viena no deviņām republikas nozīmes pilsētām valstī. Tā ir lielākā Kurzemes pilsēta, kas atrodas Latvijas rietumu krastā starp Baltijas jūru un Liepājas ezeru, kuru ar jūru savieno Tirdzniecības kanāls. Liepāja ir nozīmīga kultūras, izglītības, rūpniecības un ostas pilsēta ar trešo lielāko ostu Latvijā pēc pārkrauto kravu daudzuma.